HRAJTE O TŘI ZÁJEZDY DO NORSKA! POUZE DO 26. DUBNA

Hlavní stránka / Norská sekce / Články o Norsku / HRAJTE O TŘI ZÁJEZDY DO NORSKA! POUZE DO 26. DUBNA

10.4.2015

HRAJTE O TŘI ZÁJEZDY DO NORSKA! POUZE DO 26. DUBNA Pět soutěžních otázek na pěti webech o Severu, minimálně čtyři správné odpovědi. Přihlaste se na www.periscope.cz a zahrajte si ve velké skandinávské soutěži. K výhře vám pomůže i web Severské společnosti!

Zajímá vás více?
 
a) Soutěž probíhá na webové adrese http://www.periscope.cz/souteze/soutez-o-tri-zajezdy-do-norska/. Zde se soutěžící nejprve registruje a obdrží zde přístup (uživatelské jméno) do soutěžního formuláře. V něm lze průběžně zapisovat i měnit odpovědi na soutěžní otázky a rozpracovaný formulář lze uchovat před dalším zapisování nebo opravách v něm. Kompletně vyplněný soutěžní formulář lze do soutěže odeslat pouze jednou.
 
b) Soutěž má 5 soutěžních otázek. Ke každé z otázek jsou tři možné odpovědi, jen jedna je správná. Každá soutěžní otázka je uveřejněna na jiné webové stránce: www.islandklub.com, www.skandinavskydum.cz, www.severskaspolecnost.cz, www.norge.cz a www.sverige.cz. Na webu, kde je uveřejněna otázka, lze najít v některém publikovaném článku nebo informaci správnou odpověď na otázku.
 
c) Zodpovězením nejméně 4 otázek správně postupuje soutěžící do závěrečného losování o ceny.
 
d) Ze všech správně zodpovězených soutěžních formulářů se po ukončení soutěže losují výherci cen. Losování výherců je přístupné veřejnosti a proběhne dne 28. 4. 2015 v 19:30 hod. na přednášce Norsko, v kavárně Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2.
 
e) Soutěž se bude konat na území České republiky od 10. 4. 2015 do 27. 4. 2014 (23:59 hod.).

 

Autor: Jana Černá   |   Sekce: Články o Norsku   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.