Pozvánka na dva workshopy nejen pro žurnalisty se zájmem o Skandinávii

Hlavní stránka / Norská sekce / Články o Norsku / Pozvánka na dva workshopy nejen pro žurnalisty se zájmem o Skandinávii

17.4.2016

Pozvánka na dva workshopy nejen pro žurnalisty se zájmem o Skandinávii ✎ Zajímáte se kromě Severu také o žurnalistiku? Pak by Vás mohla oslovit nabídka workshopů, které bude koncem dubna pořádat Metropolitní univerzita Praha. Záštitu jim poskytuje Velvyslanectví Norského království v Praze.

První pozvánka se týká norsko-českého mediálního semináře na téma "Média a transparence – jak získat informace ze státní správy"? Akce se uskuteční v úterý 26. dubna 2016 v Knihovně Václava Havla od 15 do 18 hodin. Zaregistrovat se můžete zde.

Druhá pozvánka je na mezinárodní česko-norský workshop s tematickým zaměřením "Changing Media – Changing Media Studies", který je pořádaný ve spolupráci s Oslo and Akershus University College of Applied Sciences. Workshop se bude konat ve středu 27. dubna 2016 od 9:20 do 13:30 v prostorách Metropolitní univerzity Praha. Více informací a možnost registrace najdete zde.

 

Autor: Jana Černá   |   Sekce: Články o Norsku   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

 

Všechna práva vyhrazena © 2021 NETservis s.r.o.