Skandinávský online souboj o ceny se blíží!

Hlavní stránka / Norská sekce / Články o Norsku / Skandinávský online souboj o ceny se blíží!

25.11.2014

Skandinávský online souboj o ceny se blíží! V sobotu 6. prosince od 20:00 hodin se na webové stránce hry Dobyvatel (dobyvatel.nova.cz) uskuteční speciální turnaj ve vědomostní hře zaměřené na Skandinávii. Pojďte se přidat!

Úkolem účastníků bude správně zodpovědět co možná největší počet otázek týkajících se historie, literatury, umění, sportu, geografie, přírody a běžného života ve skandinávských zemích. Otázky budou dvojího typu, výběrové a tipovací. U prvních se vybírá kliknutím na jednu ze čtyř možností, u tipovacích se píše číslo.

Pokyny pro účastníky: Pro účast v turnaji je nutno být na hlavní stránce hry Dobyvatel v uvedený čas. Vymyslíte si přezdívku / nick a necháte se vést vlastním programem při přihlašování, bude vám přiděleno heslo. Pro každé další přihlášení je třeba si pamatovat jméno a heslo. Vlastní registrace do turnaje bude možná, jakmile bude vyvěšen na hlavní stránce hry Dobyvatel, jednoduchým kliknutím na "registrovat". Ihned uvidíte, že jste zaregistrováni. Turnaj visí na této hlavní stránce po absolvování předešlého turnaje asi týden předem. Provést registraci je možné až do spuštění samotného turnaje kdykoliv během toho období. Přijdete-li na stránku turnaje s předstihem např. 15 minut, tak na hlavní stránce uvidíte, jak se odpočítává čas zbývající do začátku turnaje. Je třeba počkat, než vás systém vtáhne do hry. Účastníky turnaje čekají přibližně dvě hodiny dobré zábavy a jeho vítěze drobné ceny.

Výsledky turnaje budou zveřejněny na webu Dobyvatel, tam však nejdou komentovat. Turnaj bude také oznámen na facebookové stránce, kde se hráči se mohou vyjadřovat k výsledkům, vznášet dotazy, nebo komentovat proběhlý turnaj na adrese https://www.facebook.com/Dobyvatel (odkaz na turnaj se nachází v rubrice "Další", v podrubrice "Události").

Poznámka: Ti, kteří chtějí vědět, do čeho jdou, si mohou v období před zahájením turnaje několikrát vyzkoušet tzv. "rychlou hru". Všechny turnaje probíhají v rychlých hrách. Jedna taková hra trvá přibližně 7 minut. Je to však hra s otázkami z běžné databáze. Otázky zaměřené na Skandinávii budou k dispozici pouze při turnaji.

Těším se "na viděnou",

Ivo Šádek
vedoucí norské sekce
 

Autor: Jana Černá   |   Sekce: Články o Norsku   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

 

Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.