Přihláška k členství

Hlavní stránka / Přihláška k členství

Severská společnost je to zájmové sdružení občanů, kteří chtějí rozvíjet všestranné přátelské styky se zeměmi evropského severu Dánska, Finska, Islandu, Norska a Švédska. Působí na celém území naší republiky.

Severská společnost pořádá pro své členy celou řadu pořadů a akcí. Akce pořádané Severskou společností jsou primárně určeny pro její členy, v případě volných míst v sále jsou vítání i ostatní zájemci.

Vyplněním a odesláním níže uvedené formuláře se můžete do Severské společnosti přihlásit. Prostudujte si prosím i Stanovy Společnosti, které jsou pro každého člena závazné.

V případě, že se Vám nepodaří odeslat formulář elektronickou poštou, zde si stáhněte a vytiskněte si přihlášku v papírové formě (pdf, 43kB) *)

PŘIHLÁŠKU ZA ČLENA MUSÍ NEJPRVE PROJEDNAT A SCHVÁLIT VÝBOR SEV. SPOLEČNOSTI.

V roce 2008 byl Valnou hromadou stanoven roční členský příspěvek takto:

  • pro pracující ve výši 300,- Kč
  • pro studenty a seniory ve výši 200,- Kč

Zápisné se hradí zároveň s prvním členským příspěvkem ve stejné výši, jako členský příspěvek. Informace o způsobu platby obdržíte od tajemníka pro členskou základnu Severské společnosti po schválení přihlášky.

Odesílání informací prostřednictvím tohoto formuláře je maximálně chráněno, vaší e-mailovou adresu se nedozví nikdo nepovolaný, e-mailové adresy se přenášejí skrytým způsobem.

Přihláška ke členství

Jméno a příjmení*:
Rok narození:
Ulice, č.p., č.o.*:
Město*:
PSČ*:
Stát:
Email*:
Telefon:
Jsem:  pracující   student   senior  
Přejí si být evidován/a a pracovat v:  pobočka Praha   pobočka Brno  
Přeji si pracovat v následujících sekcích Severské společnosti:  Dánsko   Finsko   Island   Norsko   Švédsko  
Okruh zájmů ve vztahu k Severské společnosti, další poznámky a vzkazy:
 Chci zasílat pozvánky na akce a další informace o Severské společnosti na výše uvedenou e-mailovou adresu. Informace jsou zasílány podle potřeby, průměrně dvakrát za měsíc. V případě nesouhlasu Vám budou informace zasílány na poštovní adresu – vzhledem k nutnosti šetřit náklady na poštovném však vedení Společnosti doporučuje tento elektronický způsob komunikace. Prostřednictvím e-mailu Vám také budeme zasílat aktuální zprávy a informace, které běžnou poštou nerozesíláme.*
 Přečetl/a jsem si Stanovy Severské společnosti, souhlasím s nimi a zavazuji se podle nich řídit.
 Souhlasím s tím, aby Severská společnost uchovávala a zpracovávala mé osobní údaje uvedené v této přihlášce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Údaje nebudou předány třetím osobám. Souhlasím s tím, aby mi Severská společnost zasílala na výše uvedený e-mail informace pro členy.


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

 

Všechna práva vyhrazena © 2024 NETservis s.r.o.