Zpravodaj Severské společnosti

Hlavní stránka / Zpravodaj Severské spol.

Trocha historie 

V roce 2009 došlo k ukončení spolupráce s Nakladatelstvím a vydavatelstvím Michael Stanovský, které v produkci zajišťovalo zdarma veškerou redakční činnost, tisk a distribuci Severských listů, do té doby časopisu zasílaného všem členům Severské společnosti.

Severská společnost pak od konce roku 2009 začala svým členům rozesílat Zpravodaj Severské společnosti, který umožňuje lépe a operativněji naplnit vizi informovat členy především o činnosti a akcích Severské společnosti.

Od 4. čtvrtletí 2009 se o vydávání Zpravodaje Severské společnosti stará redaktorka Jana Černá a Zpravodaj je od roku 2010 distribuován 1-2x ročně, v závislosti na počtu článků k vydání. Přispívat do Zpravodaje může kterýkoli člen (ale i nečlen) Severské společnosti, podmínkou je pouze "severské" téma a čtivost textu. 

Severské listy mezitím pokračují ve své existenci jako plně nezávislý časopis a internetový portál.

Příspěvky do Zpravodaje

Vydávání Zpravodaje Severské společnosti i nadále zajišťuje Výbor Severské společnosti. Zpravodaj od roku 2010 připravuje redaktorka Jana Černá. 

Příspěvky do Zpravodaje s případnými fotografiemi, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: 
p.kasparkova@gmail.com

Technické požadavky na příspěvky

Všechny příspěvky k uveřejnění by měly být předány v elektronické formě (e-mail, flash disk, CD ROM). Ve Zpravodaji mají příspěvky jednotnou grafickou úpravu, proto je není třeba předem nijak formátovat.


RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

 

Všechna práva vyhrazena © 2024 NETservis s.r.o.